Koła zainteresowań

KOŁA  ZAINTERESOWAŃ DLA KLAS I-III W ROKU SZKOLNYM 2014/15

1.Koło „Łamigłówki mądrej główki” – zadania logiczne- klasy II-III- p.U. Popielas – wtorek –  12.45-13.30-sala 16                                                                                           2. Koło „Zabawy  liczbami”-zadania logiczne-klasy II-III- p.A.Bartkowiak – poniedziałek   12.45-13.30-sala 30                                                                                                   3. Koło sportowe– klasy I-II -(dziewczęta i chłopcy)- p.B.Kostańska – poniedziałek –     16.10-16.55- sala gimnastyczna                                                                               4.Koło plastyczno-techniczne „Origami” klasy III- p.M.Przybylska – piątek – 15.20-16.05- sala 28                                                                                                                              5. Koło teatralne – klasy III – p.J.Chrzanowska – czwartek – 15.20 -16.05 – sala 44                                                                                                                                                  6. Koło sportowe-piłka siatkowa klasy III –(dziewczęta i chłopcy)- p.G.Sobkowiak     czwartek-15.20-16.05- sala gimnastyczna                                                                         7.Koło sportowe-piłka siatkowa klasy III-(dziewczęta i chłopcy)-p.G.Sobkowiak     czwartek-16.10-16.55-sala gimnastyczna                                                                     8.Koło języka angielskiego – klasy II – III – p.I.Zgoda-poniedziałek -14.30 -15.15-sala29 9. Koło  plastyczno-techniczne„Sprawne ręce”- klasy II- p.A.Tokarek- poniedziałek –    15.20-16.05- sala 42                                                                                             10. Koło plastyczno-techniczne „Origami”– klasy II p.K.Manyś- piątek 5.20-16.05 s. 42                                                                                                                                     11.Koło języka angielskiego-klasy II-III-p.I.Zgoda-środa-15.20-16.05-sala 29

KOŁA   ZAINTERESOWAŃ DLA  KLAS IV-VI W ROKU SZKOLNYM 2014/15

1.Koło matematyczne –klasy VI-p.A.Borowska -poniedziałek-15.20—16.05-sala 31

2.Koło sportowe- piłka ręczna-klasy IV-VI – p.B.Kostańska- poniedziałek- 15.20-16.05

3.Koło polonistyczne-klasy VI-p.J.Figiel -wtorek-14.30-15.15-sala 32

4.Koło przyrodnicze-klasy IV-VI-p.H.Skorupska-wtorek-14.30-15.15-sala35

5.Koło języka angielskiego- klasy IV-V-p.M.Lewandowski -wtorek-15.20-16.05-sala 29

6.Koło historyczne-klasy IV-VI-p.T.Czech-czwartek-8.00-8.45-sala 30

7.Koło historyczne-klasy IV-VI-p.T.Czech-czwartek-13.35-14.20-sala32

8.Koło muzyczne-chór szkolny-p.E.Czernecka-czwartek-14.30-15.15-sala13

9.Koło informatyczne-klasy V-VI-p.I.Kucharska-czwartek-14.30-15.15 i 15.20-16.05 (co dwa tygodnie uczestnicy otrzymują harmonogram) -sala 27

10.Koło plastyczne – klasy IV-V I- p.M.Paszun-Wojciechowska – czwartek 14.30 -16.00 sala 13

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s